İlişkide 25 Yaş Şartı Olan Leonardo DiCaprio, Kendisinden 23 Yaş Küçük Sevgilisiyle Kameralara Yakalandı

Hollywood’un en başarılı oyuncularından biri olan Leonardo DiCaprio’nun sinema kariyerinden daha çok dikkat çeken bir aşk hayatı var. Geçtiğimiz yıl tam 26. yaşına basan sevgilisinden ayrılan DiCaprio’nun 25 yaşından büyük kadınlarla ilişki yaşamadığı iddiası ortalığı karıştırmıştı. Oyuncunun bu sefer birlikte olduğu sevgilisi de tam 25 yaşında ve geçtiğimiz günlerde kameralara yakalandılar. Detaylar içerikte!

En son 20 Ekim’de vizyona giren ‘Killers of the Flower Moon’, Türkçe adıyla Dolunay Katilleri filmiyle ekranlara gelmişti Leonardo DiCaprio.

Dolunay Katilleri filmi için yönetmen Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio altıncı defa bir araya gelmişti.

Leonardo DiCaprio’nun Hollywood’daki başarılı ve göz dolduran oyunculuğunu bir kenara bırakacak olursak kendisinin magazin dünyasında da oldukça konuşulan özellikleri var.

Geçtiğimiz aylarda Hollywood yıldızı DiCaprio’nun 25 yaşından büyük kadınlarla aşk yaşamadığı iddiaları gündeme gelmiş ve tüm dünyada alay konusu olmuştu.

Öyle ki sosyal medyada Leonardo DiCaprio ile bu konuda dalga geçen pek çok karikatür ve meme dolaşıyor.

Böyle bir iddianın ortaya atılmasının nedenine gelecek olursak hatırlarsınız geçen sene DiCaprio, 26’ncı yaşına giren Camila Morrone’den ayrılmıştı. Bu ayrılıktan sonra da hemen Gigi Hadid, Victoria Lamas ve Irina Shayk gibi ünlü isimlerle adı birlikte anılmıştı.

Geçtiğimiz aylarda da DiCaprio’nun şu sıralar dünyanın en popüler modelleri arasında yer alan Vittoria Ceretti ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. 48 yaşındaki Leonardo, 25 yaşındaki İtalyan model Vittoria ile eğlence mekanlarında samimi şekilde yakalanmıştı.

Ceretti ve DiCaprio ikilisi en son Cadılar Bayramı partisine katıldılar. Partide DiCaprio, siyah beyzbol şapkasıyla kamufle olmayı başarırken Ceretti ise kostüm giyerek kırmızı bir peruk takıyor. İkilinin partide yaşadığı samimi anlar ise kameralara yakalandı.

Siz DiCaprio’nun 25 yaş takıntısına ne diyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx