78 yaşındaki Zerrin Sümer, 22 yıldır aşk yaşadığı sevgilisiyle gizlice evlendi!

‘Vizontele’, ‘Kara Bela’ ve ‘Fırtına’ gibi yapımlarda yer alan, Türk tiyatrosunun ve sinemasının başarılı oyuncularından Zerrin Sümer; aşk hayatına dair yaptığı ilginç bir açıklamayla gündeme geldi.

‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece’ programına katılan ünlü isim, 22 yıldır gözlerden ırak bir ilişki yaşadığını ve ay önce de evlendiğini açıkladı.

“KİMSENİN HABERİ OLMADI”

“7-8 ay önce evlendim. Kimsenin haberi olmadı çünkü ben bunları söylemem. Yıllar önce İstanbul’da yaşarken bir gece çok hastalandım ve telefona dahi gidemedim. O dönem telefonlar da çok yoktu. Kendi kendime bu böyle olmayacak demiştim” diyen Sümer, şöyle devam etti:

Oğluma galiba ben hayatıma birini sokacağım dedim. O da ‘Olur anne ama evlenme. Nikah kıyma ama kimden hoşlanıyorsan onunla birlikte ol’ dedi. Sonra hakikaten hayatıma birini sokmak için bakındım. O gece telefona dahi gidememem beni çok etkiledi. İmdat diyecek insan yoktu. Korktum biraz. Sonra aradan 1-2 sene geçince şimdiki eşimle tanıştık. İlk defa yıllar sonra birinden hoşlandım. Benimle ilgilenilmesi hoşuma gitti.

“22 YILDIR AYNI EVDE YAŞIYORUZ”

“Açık açık kendisine de hoşlandığımı söyledim o da çok şaşırdı. Evlilik teklifini de o etti. Aynı yaşlardayız. 22 yıldır aynı evde yaşıyoruz. Konuşurken bir anda ‘biz seninle evlensek ya’ dedi. Ben de ‘olur’ dedim.”

İlk eşi Günay Tuncel ile ayrılma sebeplerinin eşinin bir başkasına aşık olması olduğunu da söyleyen usta oyuncu, eşinin başta boşanmak istemediğini ve boşanma dilekçesini ancak 9 ay sonra verdiğini de dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx