Napoli’nin golcüsünden Kim Min Jae’ye övgü!

Victor Osimhen: “Kim Min-Jae Kalitemizi Artıracak”

İtalya Ligi kadrolarından Napoli forması giyen Victor Osimhen, transferi an sıkıntısı olan Kim Min Jae hakkında konuştu. Osimhen, “Kim Min-Jae kalitemizi artıracak” dedi.

İtalya Serie A Ligi takımlarından Napoli forması giyen golcü oyuncu Victor Osimhen, kulübe imza atması an sorunu olan Kim Min-Jae ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Kilit oyuncular gruptan ayrıldı”

Corriere dello Sport’a konuşan Osimhen şöyle konuştu:

“Takım çok değişti. Insigne, Ospina, Koulibaly, Mertens ve Ghoulam üzere kilit oyuncular ve büyük başkanlar gruptan ayrıldı. Buradan onlara teşekkür etmek istiyorum. Hepsini çok seviyorum ve onlara bir sonraki mesleklerinde muvaffakiyetler diliyorum.”

“İyi ve teknik oyuncular geldi”

“Ancak onların yerine öteki oyuncular da geldi. Yeni kaptanımız Giovanni Di Lorenzo için çok memnunum. Olağan bir de Mario Rui var. Yeterli ve teknik oyuncular geldi.”

“Kim Min-Jae kalitemizi artıracak”

“Kim Min-Jae, Olivera, Ostigard ve Kvaratslhelia da var. Bu futbolcular da kalitemizi artıracak oyuncular. Çok az kişi İtalya Ligi’nde şampiyonluk için çaba edeceğimizi düşünüyor lakin biz çok daha güçlü olacağız. Bu dönem daha güzelini yapabileceğimizi düşünüyorum ve kendimizi geliştirmek için her şeyi yapacağız. Çok motiveyiz, Dimaro’da âlâ çalıştık ve artık Castel di Sangro’da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Napoli katiyetle hala çok güçlü.”

– Ajansspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.