Merve Boluğur 2. defa evleniyor! Bakın müstakbel kocasıyla ne paylaştı? “Şimdi Murat düşünsün”

Murat Dalkılıç ile birinci evliliğini yapan lakin ani bir kararla boşanan Merve Boluğur, uzun bir vakit sonra tekrar evlenme kararı aldı. Kısa müddettir bir arada olduğu DJ sevgilisi Mert Aydın ile bir arada olan Boluğur, tek taşını göstererek evleneceğini açıkladı. O anlarını ise toplumsal medya hesabından yayınladı.

OYUNCULUĞU BIRAKIP ŞARKICILIĞA BAŞLADI

Kariyerine Acemi Cadı dizisiyle başlayan Merve Boluğur, daha sonra Küçük Sırlar, Kuzey Güney, Harika Yüzyıl dizileriyle uzunluk gösterdi. Periyodun en tanınan isimlerinden olan Boluğur, Murat Dalkılıç ayrılığından sonra ekranlara uzun müddet veda etti.

Şu an da oyunculuk yapmayan Boluğur, hayali olan şarkıcılığa adım attı. 2018 yılında kozmetik markası kuran Boluğur, yıllarda da Youtube kanalı açarak şarkıcılığa ‘Şşşşştt’ müziğiyle giriş yaptı.

MURAT DALKILIÇ’LA ESKİ DEFTERLERİ AÇTI

Şşşşştt müziği toplumsal medyada gündem olan Merve Boluğur, gelen tenkitlere karşın hala müzik söylemeye devam ediyor. Yapılan ağır tenkitlere dayanamayan eski eşi Murat Dalkılıç’ta Boluğur için dayanak paylaşımında bulunmuştu. Boluğur ise eski eşe sert bir yanıtla karşılık vermişti.

MERVE BOLUĞUR 2. KERE EVLENİYOR

Kısa müddettir birlikte olduğu Mert Aydın ile keyifli bir beraberlik yaşayan Merve Boluğur, evlenme teklifi aldı. “Evet” dediğini açıklayan Boluğur, evlenme kararı aldı. O anlarını ise toplumsal meydadan paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.