Fotoğrafta Kaç Adet Yüz Var? Bu Kişilik Testi Müşahede ve Zihin Yeteneğinizi Ortaya Çıkarıyor!

Birçok insan birinci defa baktığında her ayrıntısı göremez yahut açığa çıkaramaz. Fakat kimileri baktığı anda en ince ayrıntısı bile anında tespit eder. Sizde müşahede yeteneğinizi bu kişilik testi sayesinde kolaylıkla ölçmek ister misiniz? O vakit resime çok dikkat edin.

Bu kişilik testleri sayesinde bir yandan zihninizi ölçebilir öteki yandan karakter özelliklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Meksikalı bir sanatçı tarafından hazırlanan bu fotoğraf, beyninizi daima olarak kandırmaya yönelik ve algınızı değiştirmeye çalışıyor. Fotoğrafa baktığınızda kaç adet yüz gördüğünüzü tespit edin ve müşahede yeteneğinizin düzeyini belirleyelim. Hazırsanız başlayalım.

RESİME BAKTIĞINIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ YÜZLERİ TESPİT EDİN VE AŞAĞIDAN MÜŞAHEDE YETENEĞİNİZİ DENETİM EDİN

6 YÜZ GÖRMEK

Müşahede yetenekleriniz yeterli lakin olağan düzeyde.

7 YÜZ GÖRMEK

Olağan ortalamanın üzerinde müşahede yetenekleriniz bulunuyor demektir.

8 YÜZ GÖRMEK

Hayli dikkatli ve ziyadesiyle ayrıntıcı olarak ön plana çıkıyorsunuz. Bu durum günlük ömrünüzde kimi vakitler size çok sayıda getirisi olabilir. Lakin birtakım anlarda yahut bir yerde sizin bir noktada takılıp kalmanıza sebep olabilir.

9 YÜZ GÖRMEK

Fotoğrafta yer alan bütün yüzleri, yani toplamda dokuz adet yüzü ortaya çıkardıysanız harikulâde düzeyde müşahede yetenekleriniz olduğunu kanıtlamış oldunuz. Büsbütün yaratıcı bir insansınız ve birebir vakitte eksiksiz bir sezgiye sahipsiniz demektir.

YÜZLER FOTOĞRAFIN NERESİNDE YER ALIYOR?

Görmeniz gereken birinci yüz, generalin yüzü olarak ön plana çıkıyor. Generalin yüzün bölgesinde ise toplam üç adet yüz bulunuyor.

Birincisi yaşlı adamın yüzü, ikincisi bayanın yüzü ve üçüncü olarak bayanın kollarında bulunan bebeğin yüzü.

Kuzgunun oturduğu bölgede dört yüz vardır. Bununla birlikte son yüz, kuzgunun ve dört yüzün birleştiği yerin karşı tarafında yer alıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.