Fenomen köpek Boji, kripto paraya dönüştü

Toplu taşımada özgürce seyahat etmesi ve tüm İstanbulluların sempatisini kazanmasıyla geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin gündemine oturan fenomen köpek Boji, sokak hayvanlarının şartlarını uygunlaştırmayı amaçlayan bir kripto para projesine dönüştü. 3 Nisan’da duyurulan ve şeffaflık temelinde topluluk odaklı bir proje olmayı hedefleyen Boji Token, süreç fiyatlarının bir kısmını sahipsiz hayvanların konakladığı barınaklara bağışlayan bir uygunluk hareketi olarak hayata geçirildi.  

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, “Boji Token olarak temelde, hayvanlar için şartları güzelleştirmeyi ve dünyayı hayvanlar için daha düzgün bir ömür alanı haline dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken, blokzinciri teknolojisiyle geliştirilen projelerin tesirli olacağına inanıyoruz” dedi. 

İŞLEM FİYATLARININ YÜZDE 2’Sİ BARINAKLARA 

“YOL HARİTASI VE TÜM DETAYLAR İNTERNET SİTESİNDE” 

Hâlihazırda Boji’nin İstanbul metrosunda mahzurlardan kaçmaya çalıştığı bir oyunun Boji Token internet sitesinden oynanabildiğini hatırlatan Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, değerlendirmelerini şu sözlerle sonlandırdı:  

“Hâlihazırda PancakeSwap üzerinden süreç yapılabilen ve Coinmarketcap’te listelenen Boji Token, ilerleyen süreçte üreteceğimiz NFT koleksiyonları, Play To Earn oyunu ve projenin beşinci fazı için planladığımız NFT pazaryerinin temeli olacak. Projeye takviye olmak isteyen kripto para ve blokzinciri meraklıları, Boji Token’ı nasıl satın alabileceklerine ve yol haritamıza ait detaylı bilgiyi internet sitemizde bulabiliyor. Herkesi, sahipsiz sokak hayvanlarına daha uygun şartlar sunmayı hedefleyen bu şeffaf düzgünlük hareketinin bir kesimi olmaya davet ediyoruz” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.