Burcu Kara köy evinden paylaştı: Sonunda meyve verdi

2016 yılında yönetmen Fırat Parlak ile evlenen ve Ali Çınar adında bir oğlu bulunan oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz yıl Bursa’nın İznik ilçesindeki doğup büyüdüğü köy evini yenilemişti. Çocukluğunun geçtiği yıkılmaya yüz tutmuş, eski kerpiç ev için aylarca çaba sarfeden Kara, “Evin çökmesine gönlüm hiç razı değildi. Bir delilik yapıp restorasyona karar verdik” demişti.

İLK MEYVELERİNİ TOPLADI

Evin tüm değişimini yakından takip eden ve şu sıralar ikinci bebeğine beş aylık hamile olan 42 yaşındaki oyuncu, bahçesine diktiği ağaçlardan meyve almaya başladı.

Şeftali ağacının yanında verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınlayan Kara, “Dört yılın sonunda neredeyse boyumuza gelen meyve fidanları artık ürün veriyor. Bir kiraz, bir ayva, bir erik fire verdi bu süreçte” ifadelerini kullandı.

“SEVİNCE, DOĞA SANA KARŞILIĞINI VERİYOR”

Daha önce bahçeden topladığı mısırları da paylaşan Burcu Kara, bu karesini de “İlk mısırlarımız. Bu yıl ilk kez mısır ektik. Ne hızlı, ne güzel büyüdüler. Hepsinin huyu, suyu, sevdiği, sevmediği farklı… Ama bakınca, sevince doğa sana mutlaka karşılığını veriyor” notuyla paylaşmıştı.

“BEŞİNCİ AY BİTTİ”

Öte yandan ikinci kez anne olmaya hazırlanan güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta ilk kez karnı burnunda çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmıştı. Ayak bileklerine kadar uzanan mavi bir elbiseyle objektif karşısına geçen Burcu Kara, hamileliğinin altıncı ayına girdiğini ifade etmişti.

Fotoğraflarda karnının iyice belirginleştiği görülen Kara, gönderisine “Göbeği ve bebeği merak edip soranlar için hamile fotoğrafı da bırakayım bu arşive’ dedim. 5 ay bitti!” ifadelerini not düşmüştü. Paylaşımıyla kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören oyuncu, bebeğinin cinsiyetini ve adını henüz açıklamamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.