Beşiktaş’ta Kyereh sesleri!

Alex Teixeira ile yollarını ayırmak isteyen Beşiktaş, bu futbolcunun alternatifini Almanya’da buldu. Siyah beyazlılar, St. Pauli’nin Ganalı 10 numarası Daniel-Kofi Kyereh’i gündemine aldı. 

Beşiktaş gelecek dönem için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Siyah-beyazlılar güçlü bir takım kurmak isterken, Alman basınından Beşiktaş ile ilgili bir transfer savı geldi.

BEŞİKTAŞ KYEREH’İ İSTİYOR

Bild’in haberine nazaran; Alex Teixeira’dan beklenen randımanı alamayan Beşiktaş, Almanya 2. Ligi’nde Saint Pauli forması giyen atağa dönük orta saha oyuncusu Daniel-Kofi Kyereh’i gündemine aldı. Böylelikle Teixeira’nın alternatifi bulunmuş oldu.

ALMANYA’DA İSTEYENİ ÇOK

Futbolcuya yakın zamanda Werder Bremen’in transfer için ilgi gösterdiği hatırlatıldı. 26 yaşındaki Ganalı futbolcuya, Freiburg, Gladbach, Mainz ve Stuttgart gibi gruplar ilgi gösteriyor. Ülkesi ile 12 müsabakada uzunluk gösteren Kyereh’in kulübüyle olan sözleşmesi 30 Haziran 2023’te sona eriyor.

Beşiktaş’ın hamledeki çeşitliliğini artırabilecek şekilde bir profil olduğu söylenen Kyereh, geçen dönem Bundesliga 2’de kadrosuna 32 maçta 13 gol ve 11 asistlik katkı yaptı.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.