Aydemir Akbaş: “Yüzüne kezzap atılmış, bunun enteresan bir tarafı var mı?”

Farah Zeynep Abdullah ile Erdal Beşikçioğlu’nun başrollerini paylaştığı yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği “Acıların kadını” lakaplı Bergen’in hayatının anlatıldığı film büyük ilgi gördü.

Farah Zeynep Abdullah, film hakkında, “Şiddeti hiç bu kadar yakından görmemiş, tanımamıştım. Çünkü fiziksel şiddet tespiti kolay olabiliyor. Şiddeti ele alış biçimimiz bu süreçte beni heyecanlandırdı açıkçası. Filmde çok fazla şiddet göstermiyoruz ama göstermekten ziyade hissediliyor” demişti.

Akşam Gazetesi’nin haberine göre Galatasaray kulübünün yıllık mali olağan genel kurulu için geldiği Nişantaşı’nda görüntülenen Aydemir Akbaş, Bergen filmi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Akbaş, “Bergen’in şarkıcı filmi, yüzüne kezzap atılmış, ızdırap çekmiş, bitmiş. Bunun enteresan bir tarafı var mı? Ama tuttu helal olsun. Kendin yazmıyorsun bütün filmlerin çoğunun senaryoları çalıntı. Bir tek ben özel hikaye yazıyorum, dizilerin hepsi de Kore dizisi. Ben belgesel açarım, yabancı film izlerim. Ben zaten senaryo yazıyorum televizyona bakacak zamanım yok” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.