ABD Lideri Joe Biden’ın oğluna ilişkin olduğu tez edilen telefon dataları internete sızdırıldı

ABD Lideri Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’a ilişkin olduğu sav edilen telefon bilgileri internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın telefonunda yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu husus ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve manzaraları ortaya çıktı.

BABASI BİDEN’I “PEDOFİLİ PETER” İSMİYLE TELEFONA KAYDETTİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ

Hunter Biden’ın uyuşturucu kullanımı, yasa dışı para transferleri ve silahlarla ilgili iletilerinin ekran imajlarını içeren bir grup imgeleri internete yayıldı. Kullanıcılar, Hunter Biden’ın ABD Lideri Biden’ı “Pedofili Peter” ismiyle telefon kişi listesine kaydettiğini de argüman etti.

“DOĞRULANMAMIŞ SIZINTI”

ABD basınında yer alan haberlerde, skandal manzaralar “doğrulanmamış sızıntı” olarak nitelendirilirken, Beyaz Saray’dan hususla ilgili şimdi bir açıklama yapılmadığı aktarıldı. Haberlerde, imgelerin 2020 yılında Hunter Biden’a ilişkin olduğu katılaşmış olan bilgisayardan gelip gelmediğinin şimdi belirlenemediği söz edildi. 2020 yılında Hunter Biden’ın Çin, Ukrayna ve Rusya üzere ülkelerle ilişkili milyonlarca dolarlık ticaret ve para transferleri hakkında bâtın dokümanlarıyla birlikte uygunsuz fotoğraf ve görüntüleri ortaya çıkmıştı.

“HUNTER BİDEN’IN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI ARAŞTIRILMASI GEREKEN BİR BİLGİ HAZİNESİDİR”

Skandalların akabinde Winsconsin eyaletinden Kıdemli Senatör Ron Johnson yaptığı açıklamada, “Hunter Biden’ın dizüstü bilgisayarı araştırılması gereken bir bilgi hazinesidir. Ancak ne yazık ki ülkemizde eşitlik ve adalet yok. Bunun yerine iki kademeli bir adalet sistemimiz var. Biri Demokratlar ve onların yakınları, oburu ise ABD’nin geri kalanı” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.