550 TL’lik kablosuz kulaklığının fiyatını 170 TL’ye düştü!

Eğer kulaküstü kablosuz kulaklıkların 500 TL üzeri fiyatlara sahip olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü arada çok güzel istisnalar da mevcut. Aynı bugün sizlere bahsedeceğimiz 170 TL’lik RGB aydınlatmalı, ince, hafif ve şık bir tasarıma sahip olan kablosuz kulaklık gibi.

Kablosuz kulaklığa geçmeyi düşünüyorsanız size çok güzel bir haberimiz var. Hem özellikleri, hem de görünüşü ile dikkat çeken kablosuz kulaklığın fiyatı büyük oranda düştü.

Artık kablosuz kulaklıkların iyice yaygınlaştığın söyleyebiliriz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kablosuz kulaklıklara olan ilgi de arttı. Elbette bu ilginin artmasında fiyatların düşmesi de önemli bir rol oynadı.

Normal şartlarda RGB aydınlatmalı, 105dB ses gücüne sahip bir kulaküstü kulaklık için en az 600 TL ödemeniz gerekebilir. Fakat şu sıralar önemli bir kampanya söz konusu. YK Desing popüler kulaklığının fiyatını şu sıralar 179 TL’ye kadar düşürmüş durumda.

Tamamen kablosuz olan bu kulaklıkta RGB aydınlatma da mevcut. Bu durum kulaklığın görünüşüne müthiş bir yansıma katmış.

550 TL’lik kablosuz kulaklığının fiyatını 170 TL’ye düştü!

Bluetooth dışında aux ve microSD kart desteği de bulunan kulaklığın ağırlığı ise yalnızca 150 gr. Yani son derece hafif bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Hem iOS, hem de Android telefonlar ile kusursuz bir şekilde çalışan kulaklık ile müziğe doyacaksınız.

Tabi ki şunu dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Hali hazırda bu kulaklıktan sınırlı sayıda satışa sunulmuş durumda. Dolayısıyla siz linke tıkladığınızda bu ürün tamamen tükenmiş de olabilir. Ya da fiyatı değişmiş olabilir. Bunun için sizi baştan uyarmak istedik.

Dilerseniz ürünün indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.